گروه تولیدی دلفین در سال 1353 توسط آقای حسین مواساتی در کارگاهی با هدف تولید و اشتغال زایی آغاز به کار کرد که در سال 1385 توسط فرزندان ایشان  به برند تجاری “پرتی آوو” تغیر نام پیدا کرد.ما توانستیم با تمرکز بر تولید محصولات عالی به یکی ازمعتبر ترین برند های ایرانی تبدیل شویم . پرتی آوو بیش از نیم قرن در تلاش برای تعالی پایدار باقی مانده است و به دلیل سبک طراحی برتر و استاندارد های کیفیت ،سال به سال با موفقیت رشد کرده است.

محصولات ما

ما لباس هایی عرضه می کنیم که تلفیقی از زیبایی و کیفیت هستند. تمام پارچه های ما از مرغوب ترین نخ ها تولید شده اند و 100 درصد پنبه خالص هستند این امر سبب میشود که لباس های ما علاوه بر نرمی و راحتی، به دلیل داشتن روزنه های ریز در تنفس پوست خللی ایجاد نکند.

پرتی آوو در حال حاضر عرضه کننده انواع پوشاک پسرانه از قبیل تیشرت، کت تک، بارانی،هودی، سویشرت،شلوار اسلش ،پیراهن و … برای گروه سنی 7 تا 18سال می باشد.

مشتری مداری

ما همواره به تولید محصولات با کیفیت می اندیشیم و برای اثبات این امر، تمامی محصولات خود را از نظر رنگ،دوخت،چاپ و پارچه ضمانت میکنیم.

اهداف ما

پرتی آوو چهارچوب های ارزشی خود را بر اساس جلب رضایت مشتریان خود بنا نهاده است و برای دستیابی به این هدف، همواره تلاش می کند با ارتقای کیفیت و کنترل هزینه ها محصولاتی در خور و شان هر ایرانی ارایه نماید.

ما باور داریم که میتوان مد را برای همه قابل دسترسی کرد و ما برای تحقق این امر سخت تلاش میکنیم