مجله پرتی آوو

ویژگی های یک تولیدی پوشاک بچه گانه 

ویژگی های تولیدی پوشاک بچه‌گانه

یکی از دغدغه‌های فروشندگان و توزیع‌کنندگان تازه وارد به صنعت پوشاک کودکان؛ پیدا کردن تولیدکنندگانی است که ضمن استفاده از الگوهای زیبا و برش‌های مناسب، محصولات خود را نیز با قیمتی به‌صرفه عرضه کنند.

امروزه در ایران به دلیل نرخ متغیر ارزهای خارجی، شاهد ریزش طرفداران پوشاک بچه‌گانه دیگر کشور‌ها در سال‌های اخیر بوده‌ایم و به همین دلیل تولیدکنندگان فعال در این صنعت سعی در افزایش ظرفیت تولید داشته‌اند، چرا که با افزایش ظرفیت تولید پوشاک داخلی؛ مشتریان با قیمت‌ و کیفیت مناسب‌تر از قبل، قدرت بیشتری در خرید پیدا می‌کنند.

در این بلاگ ویژگی‌های یک تولیدی پوشاک بچه‌گانه ارزان‌ قیمت را برای شما شرح خواهیم داد…

اصول مهم در راه‌اندازی تولیدی پوشاک بچه‌گانه ارزان‌ قیمت

یکی از فاکتورهای مهم در شکل‌گیری تولیدی پوشاک بچه گانه ارزان‌ قیمت، صرفا اقدام به قیمت گذاری کمتر از دیگر رقبا نیست. زمانی که به قیمت‌گذاری در این صنعت مشغول هستیم، نباید از کیفیت و مابقی ویژگی‌های مهم در صنف مربوطه غافل شویم.

چرا که وفادارسازی مشتریان با رعایت استانداردهای بهداشتی در صنعت پوشاک تامین می‌شود و در تاسیس تولیدی پوشاک بچه گانه ارزان‌ قیمت، به قول معروف نباید کیفیت را فدای کمیت کنیم. با رعایت استادارد‌های حیاتی در تولید پوشاک، مقوله قیمت‌گذاری مطرح خواهد شد که با شناخت دقیق از مشتریان و جامعه هدف صورت می‌گیرد.

شناخت بیشتر مشتریان و تحقیق بر رفتار آن‌ها در نهایت به سهولت یافتن تولیدی پوشاک بچه‌گانه ارزان قیمت نیز ختم خواهد شد. پس در نظر داشته باشید که، توجه به قیمت‌گذاری در عرصه پوشاک کودکان از اولویت پایین‌تری نسبت به «تامین کیفیت» و «شناخت مشتری» برخوردار است. 

اصول کار یک تولیدی پوشاک بچه‌گانه ارزان‌ قیمت

استاندارد‌ مشتریان

یکی از خصوصیات ضروری در تولیدی پوشاک کودکان، توجه به استاندارد‍‌های مشتریان است. نوع برش، سایز‌بندی، دوخت و کیفیت پارچه همان فاکتورهایی است که والدین حین خرید به آن توجه بسیاری دارند.

می‌توان گفت سرمایه‌گذاری بر پارچه‌هایی که تولیدکنندگان آن ضد حساسیت بودن آن را تضمین نکرده‌اند، در تولید پوشاک کودک و خردسال اشتباهی فاحش به شمار می‌آید و پس از چندی فرآیند تولید پوشاک را با چالش‌های جدی روبه‌رو می‌سازد.

تولیدکنندگان با مدنظر قرار دادن پارچه‌های استاندارد مانند پارچه‌های ضد حساسیت و ناخالص؛ می‌بایست به موارد ضروری دیگری نظیر برش و دوخت مناسب پوشاک را مد نظر قرار دهند.

تولیدکنندگان با در نظر گرفتن استانداردهای ضروری ضمن احترام به مشتریان خود، آینده تولیدی خود را نیز تضمین خواهند کرد. با رعایت اصل احترام به استانداردهای مشتریان یکی از مهم‌ترین اصول در راه اندازی تولیدی پوشاک بچه‌گانه ارزان‌ قیمت عملیاتی خواهد شد.

 

قیمت گذاری منصفانه

از عوامل موثر در فرآیند قیمت‌گذاری؛ سطح قیمت اجناس رقبا، میزان تقاضای بازار، تعرفه‌های دولتی و بهای کالای تولید شده است اما در قیمت‌گذاری منصفانه؛ تولید کننده با در نظر گرفتن حقوق نیروی کار حاضر در کارگاه و جذب حداقل سود سعی در عرضه پوشاک تولید شده را دارد. تولیدی پوشاک بچه گانه ارزان‌ قیمت با صبر و حوصله در این مقطع ضمن تامین نیاز مشتری، برآورده‌سازی نیاز کارگاه خود را اندک اندک عملیاتی خواهد کرد.

تجهیزات استاندارد

یک تولیدی استاندارد با در اختیار داشتن حداقل وسایل مانند چند چرخ خیاطی می‌تواند فعالیت خود را آغاز کند و گام اول را در دست‌یابی به سودآوری بردارد.

اما در ادامه برای ارائه پوشاک استاندارد علاوه بر فضایی که حداقل دو سال می‌بایست در آن به فعالیت بپردازد (جهت سلف برندینگ)، نیاز دارد با تامین دستگاه‌هایی مختص برش، راسته‌دوزی، میان‌‌دوزی، زیگزال‌دوزی و … شروط لازم برای بقای کار یک تولیدی پوشاک بچه گانه ارزان‌ قیمت در شهرهای بزرگ را برای خود فراهم آورد.  

توزیع کنندگان و تولیدی پوشاک بچه گانه ارزان‌ قیمت

تحقیقات بازار شما در ابتدای مقوله پیدا کردن انواع تولیدی پوشاک بچه‌گانه ارزان قیمت در شهرهای بزرگ، یکی از ارکان‌های مهم در شکل‌گیری کسب‌و‌کار شما را تشکیل می‌دهد.

با تحقیق مناسب از برندهای خارجی، مشتریان و فرهنگ خاص منطقه‌ای که به صورت جدی قصد فعالیت در آن را دارید و همچنین آگاهی از روش‌های قیمت‌گذاری به صرفه از جمله اطلاعات ارزشمندی هستند که نه تنها موجب دلسردی شما در ابتدای کار نخواهند شد، بلکه با درک حقایق و شناخت چالش‌ها زمینه رشد شما در این صنعت به وجود خواهد آورد.

پس از فعالیت در این صنف و آشنایی با پیچ و خم‌های مربوط به تهیه و عرضه عمده پوشاک می‌توانید تاسیس یک تولیدی پوشاک بچه گانه ارزان‌ قیمت را قدم بعدی در جهت احقاق موفقیت بیشتر در عرصه پوشاک کودک را در نظر داشته باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در این مطلب می‌خوانید

سایدبار
  • منو
  • دسته بندی ها

سبد خرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)
Scroll To Top