مجله پرتی آوو

مراحل تولید پوشاک بچگانه

مراحل تولید پوشاک بچگانه
مراحل یک تولیدی پوشاک بچه‌گانه

تولید پوشاک رامی‌توان به درخت تنومندی تشبیه کرد که ریشه و تنه‌ی اصلی آن تولید و شاخه‌های آن انواع تولید پوشاک ازجمله: تولیدپوشاک بچه‌گانه، مردانه، زنانه، مجلسی، راحتی وغیره است.
هر شاخه‌ی تولید لازمه‌های مختص به خود را دارد. ولی درکل می‌توان شباهت‌هایی میان مراحل تولید لباس پیدا کرد. که در ادامه از این شباهت‌ها فاکتور گرفته و کلیاتی از تولید پوشاک بخصوص تولید پوشاک بچه‌گانه را بیان کرده‌ایم. تولید پوشاک بچه‌گانه به دلیل حساسیت و ظرافتی که کودکان و نوجوانان دارند نیاز به دقت و تامل بیشتری در تولید این نوع پوشاک دارد. برای مثال: باید از بهترین پارچه‌ها که منحصرا پارچه‌های صدرصد پنبه بدون مواد و مناسب با پوست لطیف بچه‌ها می‌باشد، استفاده کرد و همچنین استفاده از بهترین رنگ‌ها که از نظر روان‌شناسی با روحیات بچه‌ها سازگارتر است را به کار برد.

مراحل-تولید-پوشاک-بچگانه-در-مجموعه-پرتی-آوو
لباس کودکان

نکات مهم فرایند تولید پوشاک بچه‌گانه

مراحل کلی تولید پوشاک بچه‌گانه به‌صورت اجمالی به شرح ذیل است:

1.اولین مرحله‌ی تولید پوشاک بچه‌گانه تهیه پارچه‌های مناسب و باکیفیت ازنظر رنگ و جنس و همچنین خرج کار مناسب است که نسبت به فصل تولید ازلحاظ (بهاره، پاییزه و زمستانه و شب عیدی ) متغیر است.

2. پس از تهیه‌ی پارچه ی مناسب به یک الگوی مناسب مثلا: الگوی پیراهن پسرانه، شلوار پسرانه، بلوز وتیشرت و غیره جهت برش پارچه نیاز است که الگو دارای سایزبندی بوده و متشکل از اجزای کلی لباس است. (که الگوهای سنتی روی یک مقوا یا شابلون پیاده‌سازی می‌شود که بتوان به تعداد متعدد از آن استفاده نمود و الگوهای روز دنیا با استفاده از افراد آموزش دیده در سیستم‌های خاص طراحی و اجرا می‌گردد.)
الگوی برش مناسب روی کیفیت یک لباس و تن‌خور آن تاثیر به‌سزایی دارد.

اصول-و-قواعد-تولید-پوشاک-بچگانه-در-پرتی-آوو
لباس کودکان و مراحل تولید آن

 

3. بعد از اینکه الگوی موردنیاز طراحی شد، برشکار پس از پهن‌کردن طاقه‌ها و چیدن لایه‌های پارچه روی هم توسط قیچی مخصوص طبق الگو کار را برش می‌زند. به‌طوری‌که کار کمترین پرتی و ضایعات را داشته باشد.
4. دراین مرحله اجزای برش‌ خورده توسط وسط کارها دسته بندی شده و درصورت نیاز به چاپ یا گلدوزی به بخش موردنظر منتقل می‌شوند و بعد از اینکه عملیات روی اجزای برش خورده پارچه انجام گرفت مجددا به چرخه‌ی تولید بازگردانده می‌شوند تا وارد مرحله ی دوخت گردند.
5. اکنون که اجزای برش خورده و چاپ یا گلدوزی شده پارچه به چرخه‌ی تولید بازگشت وسط کارها مجددا آنها را دسته بندی کرده و تحویل چرخه‌ی دوخت می‌دهند و خیاط‌ها باتوجه به نوع پارچه و چرخ‌های مناسب، پروسه‌ی دوخت را انجام می‌دهند.
6. زمانی که اجزای برش خورده و دوخت‌های پایه به هم نزدیکتر شد، دوخت اصلی و نهایی لباس انجام می‌گیرد. در پایان این مرحله محصول تقریبا آماده‌ای درپایان تولید ارائه می‌گردد و لباس از چرخه‌ی دوخت خارج می‌شود.

و در پایان پروسه‌ی تولید پوشاک بچه‌گانه:

7. زمانی‌که دوخت به اتمام رسید توسط وسط کارها مراحل پایانی صورت می‌گیرد و پس از کنترل نهایی و رفع ایرادات محصولات دسته بندی شده و به قسمت بخار منتقل می‌شوند.
8. درقسمت بخار چروک لباس‌های تکمیل شده تحت دمای مناسب بخار زده شده و لباس را تقریبا آماده می‌کند.
9. در مرحله‌ی نهایی با افزودن بروشور، مارک و کارت آویز(وارانتی) می‌توان گفت که لباس موردنظر تولید شده و قابل عرضه است.

مجموعه-پرتی-آوو-تولیدکننده-پوشاک-بچگانه
پروسه‌ی تولید پوشاک بچه‌گانه

مجموعه پرتی آوو تولیدکننده پوشاک بچه‌گانه:

به این ترتیب محصولات تولیدشده در دفترفروش، آماده گرفتن سفارش از مشتریان است و مشتریان این مجموعه از سراسر ایران با خرید عمده، نماینده گروه تولیدی ما و ارائه دهنده محصولات ما است.
با افتخار مجموعه‌ی ما، گروه تولیدی دلفین با برند ثبت‌شده پرتی‌آوو (pretty avo) بابیش از 39 سال سابقه فعالیت در عرصه‌ی تولید پوشاک بچه‌گانه (محصولات درجه یک ایرانی) درخدمت هم‌وطنان عزیز است.


عمده فعالیت ما، تولید محصولات پسرانه ازپایه سنی 7 سال به بالا است. از جمله محصولات تولیدشده این مجموعه تیشرت، تیشرت دورو، هودی، هودی دورو، بارونی، بارونی دورو، کت مجلسی پسرانه، شلوار پسرانه اسلش، بلوز، پیراهن پسرانه مجلسی، پیراهن پسرانه اسپرت و غیره می‌توان اشاره کرد. ازخاص ترین محصولات ما تیشرت، هودی و بارونی‌های دورو است که با اطمینان می‌توان گفت که انحصارا تولید این محصول در ایران در اختیار گروه تولیدی ما است.

از مزایای این محصولات نسبت به دیگر محصولات این است که هردو روی لباس قابل پوشیدن است. درحالی‌که چاپ ورنگ هر دوروی لباس کاملا باهم متفاوت است. این محصولات هم ازلحاظ تخصص کار کاملا زیبا هستند و هم از منظر اقتصادی برای برخی خانواده‌ها مقرون به صرفه هستند که با خرید یک لباس دو تن‌خور کاملا زیبا را تجربه می‌کنند.

همه‌ی محصولات ما دارای کارت وارانتی است. وارانتی یعنی 3 ماه ضمانت پارچه، رنگ، دوخت و چاپ و این یعنی مشتری تا 3 ماه می‌تواند محصول خریداری شده را درصورت داشتن ایراد جهت اصلاح مرجوع کند و کارت‌های وارانتی به تک تک محصولات ما آویزان است. درصفر تا 100چرخه‌ی تولید ما کیفیت حرف اول را می‌زند و شعار ما همیشه یک جمله است:
مشتریان ما ولی نعمتان ما هستند.

باتشکر گروه تولیدی دلفین (پرتی‌آوو)

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در این مطلب می‌خوانید

سایدبار
  • منو
  • دسته بندی ها

سبد خرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)
Scroll To Top